Трансформирајте го вашиот простор

Ви помагаме да ги направите вашите површини уметничко дело со прекрасни плочки и мермер.

За нас

Ги трансформираме вашите простории

Ние сме специјализирани за трансформирање на која било површина во уметничко дело со нашите висококвалитетни плочки и мермер. Без разлика дали сакате да ги надградите вашите подови, ѕидови, работни површини или која било друга површина, ние го имаме совршеното решение за вас.

Избор за сечиј вкус

Нашата обемна колекција вклучува широк спектар на бои, големини и материјали за да одговараат на сечиј стил и буџет. Од класични керамички плочки до луксузен мермер, нашите производи се набавени од врвни производители и гарантирано ќе ја подигнат естетската привлечност на секој простор.

Во сигурни раце на нашите професионалци

Во нашата компанија разбираме дека секој проект е единствен и посветени сме на обезбедување персонализирана услуга за да ги задоволиме вашите индивидуални потреби. Нашиот тим од експерти ќе работи тесно со вас за да ги изберете совршените плочки или мермер, осигурувајќи дека вашиот проект е успешен од почеток до крај.

Квалитетна изработка во секое време

Нашиот квалификуван тим за инсталација е посветен на обезбедување на најквалитетна изработка, а ние стоиме зад нашата работа со гаранција за задоволство. Се гордееме што ги надминуваме очекувањата на нашите клиенти и создаваме прекрасни простори кои се истовремено функционални и стилски.

Зошто да нè изберете нас

Квалитетна работа

Почитување на рокови

Врвни професионалци

Ви помагаме да ги направите вашите површини уметничко дело со прекрасни плочки и мермер

Контактирајте нè денес за да закажете консултација и да започнете со вашиот проект

Контактирајте нè +389 77 638 115

Услуги

Лепење плочки
Лепење мермер
Редење бекатон плочки
Поставување на порамнителен
Монтажа на санитарии и туш кабини
Image

Откријте ја убавината и издржливоста на нашите решенија за плочки и мермер

Нашиот квалификуван тим за инсталација ќе испорача квалитетна изработка и ќе ги надмине вашите очекувања

Контакт

Галерија

  Контакт

  Адреса:

  с. Сушево бр.7 Струмица, Македонија

  Телефон:

  +389 77 638 115

  Loading
  Вашата порака е испратена. Благодариме!